60

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 60

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" лютого 2004 р № 60
м. Суми

Про посилення контролю за використанням бюджетних коштів на надання населенню субсидій

Заслухавши інформацію начальника контрольно – ревізійного відділу в місті Суми і Сумському районі Сумської області Паньшина О.І. про результати перевірок ефективності та цільового використання коштів, передбачених у міському бюджеті на надання населенню субсидій на оплату житлово – комунальних послуг, в управліннях праці та соціального захисту населення Зарічного та Ковпаківського в місті Суми районів, підприємствах по обслуговуванню житла, підприємствах – надавачах житлово – комунальних послуг (додається), з метою недопущення в подальшому неефективного витрачання бюджетних коштів, керуючись статтею 40 та частиною 1 статті 52 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Вказати начальнику управління праці та соціального захисту населення Зарічного в м.Суми району Масік Т.О., начальнику управління праці та соціального захисту населення Ковпаківського в м.Суми району Юрченко В.А., директору комунального підприємства ,,Дирекція єдиного замовника Зарічного району” Кулішенку В.П., директору комунального підприємства ,,Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району” Скрипці В.В., керівникам підприємств по обслуговуванню житла та керівникам підприємств – надавачів житлово – комунальних послуг на недостатню роботу по контролю за ефективним використанням бюджетних коштів на надання населенню субсидій. 
 2. Зобов`язати комунальні підприємства ,,Дирекція єдиного замовника Зарічного району” (Кулішенко В.П.) та ,,Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району” (Скрипка В.В.):
  2.1. Доповнити договори “Про передачу на обслуговування та ремонт житлового фонду і прибудинкових територій”, укладені з підприємствами по обслуговуванню житла, пунктом щодо делегування їм повноважень по наданню населенню субсидій, а саме: видача довідок про склад сім`ї та розмір плати за житлово – комунальні послуги, контроль за сплатою одержувачами субсидій визначеної частки вартості житлово – комунальних послуг та подання до управлінь праці та соціального захисту населення відомостей про громадян, які її не сплачують, а також своєчасне надання даних про фактичну вартість послуг для проведення перерахунків сум раніше призначених субсидій.
  2.2. Попередити керівників підприємств по обслуговуванню житла про персональну відповідальність за дотриманням умов призначення субсидій, визначених Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997 р. № 1050 зі змінами) та про те, що подібні дії призводять до незаконного витрачання бюджетних коштів і є підставою для розірвання договорів, а також притягнення винних до цивільної, дисциплінарної, адміністративної або кримінальної відповідальності згідно з законами України. 
 3. Зобов‘язати керівників підприємств – надавачів житлово – комунальних послуг врегулювати договірні взаємовідносини з підприємствами по обслуговуванню житла в частині делегування їм повноважень по оформленню та наданню населенню субсидій. 
 4. Зобов’язати начальника управління праці та соціального захисту населення Зарічного в м.Суми району Масік Т.О., начальника управління праці та соціального захисту населення Ковпаківського в м.Суми району Юрченко В.А.:
  4.1. З метою недопущення фактів призначення субсидій громадянам, які мають заборгованість з платежів за житлово-комунальні послуги і не уклали договори з підприємствами – надавачами житлово – комунальних послуг про її реструктуризацію та внесення поточних платежів згідно з Порядком погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово – комунальні послуги, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 червня 2003 р. № 976, налагодити ефективний контроль, використовуючи базу даних єдиної міської комп`ютерної програми ,,Комунальні платежі”, яка підтримується відкритим акціонерним товариством ,,Сумиплатежі”.
  4.2. Для своєчасного припинення надання субсидій громадянам, які не сплачують визначеної частки вартості житлово – комунальних послуг, розробити механізм проведення постійного контролю спільно з підприємствами – надавачами житлово – комунальних послуг.
  4.3. Про проведену роботу доповісти на апаратній нараді при міському голові в термін до 1 березня. 
 5. Начальнику контрольно-ревізійного відділу в м.Суми і Сумському районі Паньшину О.І., начальнику фінансового управління Сумської міської ради Липовій С.А. в порядку контролю за виконанням вимог цього рішення здійснити відповідно до узгодженого плану вибіркові повторні перевірки в управліннях праці та соціального захисту населення Ковпаківського та Зарічного в місті Суми районів, підприємствах по обслуговуванню житла, підприємствах – надавачах житлово – комунальних послуг, про результати яких доповісти на засіданні виконкому в термін до 01.09.2004р. 
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукова В.П. та Москаленко Н.П. відповідно до розподілу обов`язків.

 

Міський голова В.П.Омельченко


Дата публікації: 30-11--0001
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав