58

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 58

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" лютого 2004 р № 58
м. Суми

Про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 17.07.01 № 337„Про міську комплексну програму „Турбота” на 2001-2004 роки”

Відділами та управліннями міської ради за звітний період проведена певна робота по реалізації вказаної програми. У місті проживає 73,6 тис. пенсіонерів, серед яких 18 тис. інвалідів різних груп, близько 20 тис. ветеранів війни, більш ніж 46 тис. ветеранів праці. З метою прискорення та поліпшення обслуговування цієї категорії населення створена база даних малозабезпечених сімей та інвалідів, яка постійно поновлюється та підтримується в актуальному стані.

Проведено 1755 обстежень матеріально-побутових умов проживання інвалідів, ветеранів війни та праці. Благодійна допомога одиноким непрацездатним громадянам міста надавалась у вигляді продуктів харчування, гарячих обідів, промислових товарів, грошової допомоги на загальну суму близько 536 тис.грн. Позитивно вирішувалось питання забезпечення засобами реабілітації та пересування, санаторно-курортного лікування ветеранів війни та інвалідів. На підприємствах міста створено 2945 робочих місць для інвалідів. Під час ремонту та реконструкції об’єкти соціальної сфери облаштовуються пандусами для безперешкодного доступу інвалідів на візках. До складу приймальної комісії об’єктів житлового та громадського призначення введено представників управлінь праці та соціального захисту населення Ковпаківського та Зарічного в м.Суми районів. У 2003 році проведено безплатні капітальні ремонти житла 12 інвалідів війни на загальну суму 27,9 тис.грн. Встановлено телефони на пільгових умовах 221 громадянину, з них - 21 інваліду війни. Організовано щорічний медичний огляд пенсіонерів, інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни. Медикаментозне забезпечення пільгового контингенту населення зросло з 367,2 тис.грн. до 550,4 тис.грн., з розрахунку на 1 ветерана – 19,25 грн. Зважаючи на викладене, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію начальника відділу з гуманітарних питань міської ради Горбусенко Т.В. з питання виконання програми „Турбота” взяти до відома. 
  2. Управлінню праці та соціального захисту населення Зарічного в м.Суми району (Масік Т.О.) опрацювати та внести на розгляд виконавчого комітету міської ради питання щодо відкриття міського центру соціальної та трудової реабілітації інвалідів „Спільнота”. І квартал 2004 року. 
  3. Управлінню праці та соціального захисту населення Ковпаківського в м.Суми району (Юрченко В.А.) провести організаційну роботу по створенню на території району притулка для осіб без постійного місця проживання. І квартал 2004 року. 
  4. Управлінню освіти міської ради (Гоман І.А.) надати матеріальну допомогу випускникам шкіл - дітям-сиротам та дітям, які позбавлені батьківського піклування. Травень 2004 року. 
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П.

 

Міський голова В.П.Омельченко


Дата публікації: 30-11--0001
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав