55

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 55

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" лютого 2004 р № 55
м. Суми

Про підготовку міського господарства до весняної повені 2004 року

Керуючись ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення підготовки житлового фонду об’єктів життєдіяльності міста, інженерних споруд і комунікацій до весняної повені 2004 року та своєчасного відселення населення з місць підтоплення, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити склад міської протиповеневої комсії (додаток 1) та заходи по підготовці міського господарства до весняної повені у 2004 році (додаток 2). 
  2. Керівникам управлінь, відділів, інших виконавчих органів міської ради, підприємств,установ та організацій міста незалежно від форм власності вжити необхідних заходів по підготовці міського господарства до весняної повені 2004 року. 
  3. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (Даниленко О.В.) підготувати відповідні формування цивільної оборони для ліквідації можливих аварійних ситуацій під час повені і льодоходу 2004 року. 
  4. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) забезпечити першочергове фінансування протиповеневих робіт відповідно до заходів в межах затвердженого бюджету. 
  5. Інформацію управління житлово-комунального господарства про хід виконання даного рішення заслухати на апаратній нараді при міському голові в травні 2004 року. 
  6. Рішення виконавчого комітету міської ради від 27.02.03 №81 “Про підготовку міського господарства до весняної повені 2003 року” зняти з контролю, як виконане. 
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бондаря А.П.

 

Міський голова В.П.Омельченко


Дата публікації: 30-11--0001
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав