33

Документи » Рішення виконавчого комітету » №33

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "13" січня 2004 р № 33
м. Суми

Про порядок виплати грошової компенсації сім”ям (особам), які здійснили поховання померлих учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні

З метою встановлення додаткових гарантій щодо соціального захисту ветеранів війни, керуючись пунктом 1 підпункту 4 статті 34, пунктом 2 статті 64 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та статтею 6 Закону України „Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити Положення про порядок виплати грошової компенсації сім”ям (особам), які здійснили поховання померлих учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні згідно з додатком 1. 
  2. Затвердити на підставі розрахунку (додаток 2) такі суми виплат на поховання померлих учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні: Управлінням праці та соціального захисту населення Зарічного та Ковпаківського в м.Суми районів проводити виплати сім”ям (особам), які з 01.01.04 здійснили поховання померлих учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні , незалежно від того, яким підприємством надані ритуальні послуги, згідно з Положенням про порядок виплати грошової компенсації сім”ям (особам), які здійснили поховання померлих учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні. 
  3. Фінансовому управлінню міської ради здійснювати фінансування управлінь праці та соціального захисту населення Зарічного та Ковпаківського в м.Суми районів на підставі поданих ними заявок на перерахування коштів у межах видатків, передбачених у міському бюджеті на 2004 рік по КФК 090416 „Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці”. 
  4. Дозволити управлінням праці та соціального захисту населення Зарічного та Ковпаківського в м.Суми районів провести за рахунок бюджетних призначень 2004 року по КФК 090416 „Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці” остаточні розрахунки по відшкодуванню орендному підприємству „Сумський комбінат благоустрою” витрат на поховання померлих учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні, які здійснені по 31 грудня 2003 року. 
  5. Вважати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 31.03.03 № 194 „Про порядок використання коштів міського бюджету на поховання померлих учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні” та від 05.08.03 № 450 „Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 31.03.03 № 194 „Про порядок використання коштів міського бюджету на поховання померлих учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні”. 
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова В.П.Омельченко


Дата публікації: 11-08-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав