25

Документи » Рішення виконавчого комітету » №25

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "13" січня 2004 р № 25
м. Суми

Про внесення доповнення до рішення виконавчого комітету від 15.05.2003р. №299 “Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень у категорію не житлових і нежитлових приміщень у категорію житлових та складу комісії з цих питань”

З метою упорядкування розгляду питання щодо переобладнання житлових приміщень у категорію нежитлових та нежитлових приміщень у категорію житлових, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Внести доповнення до додатку 2 до рішення виконавчого комітету від 15.05.2003 №299 “ Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень в категорію нежитлових і нежитлових приміщень в категорію житлових та складу комісії з цих питань”, увівши до складу комісії Даніліна Олександра Миколайовича начальника відділу нормативно-технічної роботи управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Сумській області. 
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лугового С.С. 

 

Міський голова В.П.Омельченко


Дата публікації: 11-08-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав