1

Документи » Рішення виконавчого комітету » №1

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "13" січня 2004 р № 1
м. Суми

Про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти міського бюджету

На підставі ст. 12 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти ", ст. 12 Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти ", постанови Кабінету Міністрів України "Про організаційні заходи щодо функціонування системи державних закупівель" від 27.09.00 № 1469, Наказу Міністерства економіки України "Про затвердження Положення про порядок створення та головні функції тендерних комітетів щодо організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти" від 26.12.2000 р. № 280, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації "Про організацію закупівель товарів, робіт і послуг за кошти місцевих бюджетів області" від 17.04.2001 р. № 24, з метою забезпечення прозорості процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти та досягнення оптимального і раціонального їх використання, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Створити єдиний постійно діючий міський тендерний комітет для здійснення закупівель товарів, робіт і послуг у межах бюджету міста. Склад єдиного постійно діючого міського тендерного комітету затвердити згідно з додатком 1. 
  2. Схвалити Положення про єдиний постійно діючий міський тендерний комітет згідно з додатком 2. 
  3. Внести на розгляд міської ради питання про Положення про єдиний постійно діючий міський тендерний комітет. 
  4. Управлінню економіки міської ради (Чубур В.Д.) підготувати відповідний проект рішення на розгляд міської ради. 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукова В.П. 

 

Міський голова В.П.Омельченко


Дата публікації: 30-11--0001
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав