951-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 951-Р від 25.11.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "25" листопада 2011 р № 951-Р-Р

Про комісію з опрацювання питання встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Створити та затвердити персональний склад комісії з опрацювання питання встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців згідно з додатком.
  2. Комісії приступити до роботи 25 листопада 2011 року.
  3. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Боженко К.В.) підготувати та надати на розгляд комісії проекти рішень Сумської міської ради «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців», «Про затвердження Положення про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців».
  4. Комісії опрацювати проекти рішень та направити на розгляд постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, обліку та цін Сумської міської ради (Теліженко О.М.).

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

ДодатокДата публікації: 30-11-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав