991-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 991-Р від 07.12.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "07" грудня 2011 р № 991-Р-Р

Про преміювання начальника та заступників начальника управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою з нагоди Дня місцевого самоврядування

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.06 № 268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (з урахуванням змін та доповнень), Положення про матеріальне стимулювання працівників управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Виплатити премію з нагоди Дня місцевого самоврядування в межах фонду преміювання та економії фонду заробітної плати начальнику та заступникам начальника управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою:
  № п/п П.І.Б. Посада Розмір премії, грн. Примітка
  1. Куцу Я.В. Начальнику управління 1500 З нагоди Дня місцевого самоврядування
  2. Михайлик Т.О. Заступнику начальника управління 700 З нагоди Дня місцевого самоврядування
  3. Захарову В.М. Заступнику начальника управління – начальнику відділу по комунальному господарству та благоустрою 700 З нагоди Дня місцевого самоврядування
 2.  

 3. Видатки, пов’язані з установленими цим розпорядженням преміями, зазначеним працівникам здійснити при наявності коштів на їх виплату.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 8-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав