987-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 987-Р від 07.12.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "07" грудня 2011 р № 987-Р-Р

Про скликання позачергової сесії Сумської міської ради VІ скликання 14 грудня 2011 року

З метою забезпечення життєдіяльності міста, недопущення виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру на комунальному підприємстві „Міськводоканал” Сумської міської ради та недопущення соціальної напруги через невиплату заробітної плати на комунальному підприємстві Сумської міської ради „Електроавтотранс”, відповідно до статей 15, 16 Регламенту роботи Сумської міської ради VІ скликання, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 15 грудня 2010 року № 21-МР (зі змінами), керуючись пунктом 8 частини четвертої статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

  1. Скликати позачергову сесію Сумської міської ради VІ скликання 14 грудня 2011 року о 09.00 годині в малій залі Будинку обласної ради (майдан Незалежності, 2).
  2. Внести на розгляд міської ради питання: „Про внесення змін та доповнень до міського бюджету на 2011 рік”.
  3. Організацію підготовки і проведення позачергової сесії покласти на відділ з організації діяльності ради (Божко Н.Г.).
  4. Забезпечити:
    - начальнику господарського відділу Коцуру М.В. – тиражування матеріалів сесії в необхідній кількості та необхідні умови для проведення сесії (приміщення, робота президії, аудіозапис);
    - начальнику відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Неліну С.В. – підтримання належного громадського порядку;
    - начальнику управління інформаційно-аналітичної роботи Сокурі А.В. – оприлюднення на офіційному сайті Сумської міської ради проектів рішень, які передбачається внести на розгляд Сумської міської ради, та через засоби масової інформації довести до відома населення інформацію щодо часу і місця проведення сесії.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 8-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав