986-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 986-Р від 06.12.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "06" грудня 2011 р № 986-Р-Р

Про дозвіл на використання коштів цільового фонду на проведення проектно-вишукувальних робіт по ліквідації підтоплення земельних ділянок в районі добудови шляхопроводу по вул. 20 років Перемоги

Враховуючі звернення мешканців житлових будинків, розташованих в районі добудови шляхопроводу по вул. 20 років Перемоги, з метою закінчення робіт з улаштування зливової каналізації по відведенню поверхневих вод і ліквідації підтоплення вказаних земельних ділянок, згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2006 № 75-МР „Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста у складі спеціального фонду міського бюджету”, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Дозволити управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) укласти угоду та профінансувати за рахунок надходження коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми проведення проектно-вишукувальних робіт по ліквідації підтоплення земельних ділянок в районі добудови шляхопроводу по вул. 20 років Перемоги в сумі 20 000 (двадцять тисяч грн.) 00 коп.
  2. Організацію виконання даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Войтенка М. Г.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 8-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав