985-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 985-Р від 06.12.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "06" грудня 2011 р № 985-Р-Р

Про скликання ХV сесії Сумської міської ради VІ скликання 25 січня 2012 року

Керуючись пунктом 8 частини четвертої статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 1. Скликати ХV сесію Сумської міської ради VІ скликання 25 січня 2012 року о 9 годині в малій сесійній залі Будинку обласної ради (майдан Незалежності, 2).
 2. Внести на розгляд Сумської міської ради питання:
  • 2.1. Про звіт про використання коштів резервного фонду міського бюджету.
   Відповідальна за підготовку питання – начальник фінансового управління Липова С.А. Проект рішення готує фінансове управління.
  • 2.2. Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 22 грудня 2010 року № 92-МР „Про Програму розвитку зовнішньо-економічної діяльності в м. Суми на 2011-2013 роки” на 2012 рік.
   Відповідальний за підготовку питання – начальник управління соціально-економічного розвитку Левенець М.І. Проект рішення готує управління соціально-економічного розвитку.
  • 2.3. Про Програму зайнятості населення м. Суми на 2012-2013 роки.
   Відповідальна за підготовку питання – начальник управління праці та соціального захисту населення Масік Т.О. Проект рішення готує управління праці та соціального захисту населення.
  • 2.4. Питання комунальної власності та приватизації.
   ;Відповідальний за підготовку питань – начальник управління майна комунальної власності Щербак В.І. Проекти рішень готує управління майна комунальної власності.
  • 2.5. Питання земельних відносин.
   Відповідальний за підготовку питань – начальник управління земельних ресурсів Скрипка В.В. Проекти рішень готує управління земельних ресурсів.
 3. Проекти рішень оформити належним чином у друкованому і електронному вигляді та надати у відділ з організації діяльності ради до 22 грудня 2011 року.
 4. Організацію підготовки і проведення сесії покласти на відділ з організації діяльності ради (Божко Н.Г.).
 5. Забезпечити:
  - начальнику господарського відділу Коцуру М.В. – тиражування матеріалів сесії в необхідній кількості та необхідні умови для проведення сесії (приміщення, робота президії, аудіозапис);
  - начальнику відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Неліну С.В. – підтримання належного громадського порядку;
  - начальнику управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Боженко К.В. – харчування учасників сесії;
  - начальнику управління інформаційно-аналітичної роботи Сокурі А.В. – оприлюднення на офіційному сайті Сумської міської ради проектів рішень, які передбачається внести на розгляд Сумської міської ради, до 23 грудня 2011 року та через засоби масової інформації довести до відома населення інформацію щодо часу і місця проведення сесії.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 8-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав