961-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 961-Р від 29.11.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "29" листопада 2011 р № 961-Р-Р

Про створення робочої групи з питань забезпечення населення послугами з пасажирських перевезень за результатами введення нової транспортної схеми у м. Суми

З метою забезпечення надання населенню м. Суми якісних послуг у сфері пасажирських перевезень, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні’’:

 

  1. Створити робочу групу з питань забезпечення населення послугами з пасажирських перевезень за результатами введення нової транспортної схеми у м. Суми згідно з додатком.
  2. Робочій групі приступити до роботи 01.12.11, щомісяця розглядати пропозиції громадян, перевізників, підприємств, установ та організацій міста стосовно поліпшення якості надання послуг з перевезення пасажирів та інформувати про результати роботи міського голову.
  3. У термін до 01.05.12 надати міському голові звіт та рекомендації стосовно внесення змін до маршрутів руху пасажирського транспорту в місті Суми.
  4. Організацію виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 30-11-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав