956-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 956-Р від 28.11.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "28" листопада 2011 р № 956-Р-Р

Про преміювання керівників управління праці та соціального захисту населення в листопаді 2011 року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами та доповненнями), Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради, керуючись підпунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Виплатити премію в листопаді 2011 року у відсотках до розміру посадового окладу у межах фонду преміювання та економії фонду заробітної плати керівникам управління праці та соціального захисту населення:
  № з/п ПІБ Посада Розмір премії Примітка
  1 МАСІК Т.О. начальник управління 100 Організація роботи управління щодо виконання пріоритетних напрямків в соціальному захисті мешканців міста, щоденний контроль за погашенням заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами міста, щоденний контроль за перерахуванням коштів субвенцій з державного бюджету місцевому на надання мешканцям міста усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг; забезпечення вчасного розгляду звернень громадян, своєчасного проведення виплати усіх видів соціальної допомоги, пільг та компенсацій.
  Організація роботи по призначенню субсидій за спрощеним порядком в період оптимізації цін і тарифів на природний газ та житлово-комунальні послуги, організація проведення роз’яснювальної роботи по Пенсійній реформі.
  2 МАРИНЧЕНКОС.Б. перший заступник начальника управління 90
  3 МОСКАЛЕНКОН.М. заступник начальника управління – начальник відділу грошових виплат та компенсацій 70
  4 БУТОВА О.В. заступник начальника управління – начальник відділу праці 70
  5 ЛИСЕНКО К.М. заступник начальника управління – начальник відділу соціальної допомоги 70
  6 КОТЛЯР А.І. заступник начальника управління – начальник відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, постраждалих від аварії на ЧАЕС 70
 2. Видатки, пов’язані з установленими цим розпорядженням преміями здійснити при наявності коштів на їх виплату.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 30-11-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав