940-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 940-Р від 22.11.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "22" листопада 2011 р № 940-Р-Р

Про проведення річної інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків, інших статей балансу та забалансових статей

Відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16 липня 1999 року № 996-ХІУ, Інструкції з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу, затвердженою наказом Головного управління Державного казначейства України від 30 жовтня 1998 року № 90 (зі змінами), керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” для контролю за збереженням матеріальних цінностей, а також у зв’язку з підготовкою до складання річної фінансової звітності:

 

  1. Провести повну інвентаризацію основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів, малоцінних та швид-козношуваних предметів, матеріалів, господарчих матеріалів і канцелярських приладів, палива, горючих і мастильних матеріалів, запасних частин до машин і обладнання, інших матеріалів, бланків суворої звітності, грошових коштів і документів, розрахунків з постачальниками та підрядчиками за виконані роботи, розрахунків із податків та платежів, розрахунків із страхування, розрахунків за іншими операціями і кредиторами, позабалансових рахунків апарату виконавчого комітету, управлінь, відділів міської ради станом на 01.12.2011.
  2. Для проведення щорічної інвентаризації створити комісію та за-твердити її персональний склад згідно з додатком 1.
  3. Встановити, що у разі персональних змін у складі комісії або відсутності осіб, які входять до її складу, у зв’язку з відпусткою, хворобою чи з інших причин, особи, які виконують їх обов’язки, входять до складу комісії за посадами
  4. Встановити, що інвентаризаційна комісія проводить інвентаризацію згідно з графіком (додаток 2) і передає оформлені належним чином інвентаризаційні описи до відділу бухгалтерського обліку та звітності до 23 грудня 2011 року. 
  5. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додатки [83.5 Kb] (cкачувань: 260) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 23-11-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав