902-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 902-Р від 08.11.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "08" листопада 2011 р № 902-Р-Р

Про проведення святково-молодіжної програми, присвяченої Дню студента

На виконання рішення Сумської міської ради від 16 грудня 2009 року № 3275-МР «Про міську програму «Молодь міста Суми» на 2010-2012 роки» (зі змінами та доповненнями) – завдання 1 підпрограми 1, з метою залучення молоді до участі у святкових заходах, фестивалях, конкурсах, підтримки талановитої та обдарованої молоді, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мотречко В.В.) провести святково-молодіжну програму, присвячену Дню студента 17 листопада 2011 року о 18.00 у Сумському театрі драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна.
  2. Управлінню охорони здоров’я (Братушка О.В.) забезпечити чергування машини швидкої допомоги під час проведення святково-молодіжної програми.
  3. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) забезпечити висвітлення інформації про проведення святково-молодіжної програми, присвяченої Дню студента в засобах масової інформації.
  4. Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області (Рапута В.І.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення святково-молодіжної програми.
  5. Сумському міському відділу з питань надзвичайних ситуацій управління МНС України в Сумській області (Надточеєв С.М.) забезпечити чергування пожежної машини під час проведення заходу.
  6. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) забезпечити фінансування заходу в сумі 7977 (сім тисяч дев’ятсот сімдесят сім) грн. 28 коп. згідно з кошторисом витрат по КФК 091103.
  7. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) провести розрахунки по відділу у справах сім’ї, молоді та спорту згідно з наданими документами.
  8. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 10-11-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав