854-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 854-Р від 27.10.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "27" жовтня 2011 р № 854-Р-Р

Про проведення інвентаризації бланків суворої звітності у відділі підприємництва, реєстраційних та дозвільних процедур управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів

З метою виявлення фактичної наявності бланків суворої звітності у відділі підприємництва, реєстраційних та дозвільних процедур управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради та недопущення розбіжностей між фактично використаними, зіпсованими та наявними бланками, відповідно до статті 10 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ, затвердженої наказом Головного управління Державного казначейства України від 30 жовтня 1998 року №90 (зі змінами), враховуючи повідомлення служби підтримки ДП «Інформаційно-ресурсного центру» про підготовку до інвентаризації бланків суворої звітності, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Провести інвентаризацію бланків суворої звітності станом на 31 жовтня 2011р.
  2. Для проведення інвентаризації створити комісію та затвердити її персональний склад згідно з додатком.
  3. Комісії з проведення інвентаризації бланків суворої звітності приступити до роботи з 31.10.2011р. та передати оформлені належним чином інвентаризаційні описи бланків суворої звітності у відділ бухгалтерського обліку та звітності до 04.11.2011р.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додатки [34.5 Kb] (cкачувань: 245) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 28-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав