828-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 828-Р від 20.10.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "20" жовтня 2011 р № 828-Р-Р

Про проведення брифінгів для представників ЗМІ та презентацій структурних підрозділів Сумської міської ради у жовтні - грудні 2011 року

З метою висвітлення діяльності Сумської міської та її виконавчого комітету, звіту заступників міського голови перед територіальною громадою міста за роботу протягом року перебування на посаді та презентації роботи структурних підрозділів Сумської міської ради з нагоди Дня місцевого самоврядування, на виконання міської програми "Інформаційна прозорість" на 2011 - 2013 роки", затвердженої рішенням Сумської міської ради від 22 грудня 2010 року №99-МР, у відповідності до Закону України "Про інформацію", керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

 

  1. Затвердити графік брифінгів для представників ЗМІ за участю міського голови, першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету та секретаря міської ради у жовтні – грудні 2011 року та графік презентацій структурних підрозділів "Міська рада запрошує" (додатки 1 та 2).
  2. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) забезпечити проведення щовівторка презентацій структурних підрозділів "Сумська міська рада запрошує" та щоп’ятниці – брифінгів для представників ЗМІ згідно з графіком.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додаток [41.5 Kb] (cкачувань: 203) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 25-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав