781-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 781-Р від 05.10.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "05" жовтня 2011 р № 781-Р-Р

Про преміювання начальника та заступників начальника управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою у вересні 2011 року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.06 № 268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (з урахуванням змін та доповнень), Положення про матеріальне стимулювання працівників управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Виплатити премію у вересні 2011 року в межах фонду преміювання та економії фонду заробітної плати начальнику та заступникам начальника управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою:
  № п/п П.І.Б. Посада Розмір премії у відсотках до окладу Примітка
  1. Куцу Я.В. Начальнику управління 100 За виконання збільшеного обсягу робіт
  2. Михайлик Т.О. Заступнику начальника управління 50 За виконання збільшеного обсягу робіт
  3. Захарову В.М. Заступнику начальника управління – начальнику відділу по комунальному господарству та благоустрою 50 За виконання збільшеного обсягу робіт
 2.  

 3. Видатки, пов’язані з установленими цим розпорядженням преміями, зазначеним працівникам здійснити при наявності коштів на їх виплату.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 5-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав