733-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 733-Р від 21.09.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "21" вересня 2011 р № 733-Р-Р

Про дозвіл на використання коштів цільового фонду на виконання робіт по реконструкції тенісних кортів та допоміжних будівель у міському парку культури ім. І. М. Кожедуба

З метою приведення тенісних кортів розташованих в парку культури ім. І. М. Кожедуба в належний стан та покращення умов для активного відпочинку жителів міста, згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2006 № 75-МР „Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста у складі спеціального фонду міського бюджету”, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Дозволити управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) укласти угоду та профінансувати за рахунок надходження коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми виконання робіт по реконструкції тенісних кортів та допоміжних будівель у міському парку культури ім. І. М. Кожедуба в сумі 1 500 000 (один мільйон п’ятсот тисяч) грн., згідно з кошторисом.
  2. Організацію виконання даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Войтенка М. Г.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 22-09-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав