727-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 727-Р від 21.09.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "21" вересня 2011 р № 727-Р-Р

Про проведення І туру обласного Конкурсу "Краща посадова особа органів місцевого самоврядування в місті Суми"

З метою підвищення професіоналізму, розвитку ініціативи і творчої активності посадових осіб місцевого самоврядування Сумської міської ради, на виконання розпорядження голови обласної ради «Про проведення обласного конкурсу «Краща посадова особа місцевого самоврядування» від 16.08.2011 № 27, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Провести І тур обласного Конкурсу «Краща посадова особа місцевого самоврядування» серед працівників виконавчих органів Сумської міської ради 10 листопада 2011 року.
  2. З метою організації проведення І туру Конкурсу утворити організаційний комітет та затвердити його персональний склад згідно з додатком 1.
  3. Затвердити Положення про організаційний комітет з проведення І туру обласного Конкурсу «Краща посадова особа органів місцевого самоврядування» (додаток 2).
  4. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) розмістити інформацію про проведення І туру Конкурсу в засобах масової інформації.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додатки [52 Kb] (cкачувань: 237) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 22-09-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав