683-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 683-Р від 02.09.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "02" вересня 2011 р № 683-Р-Р

Про нагородження до Дня міста

На підставі подання начальника управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Павлюка П.О., голови правління ПАТ «Сумихімпром» Лазаковича І.В., керівників структурних підрозділів Сумської міської ради та начальника управління державного комітету ветеринарної медицини м. Суми Часника М.Г., керуючись 3.1.11 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 № 815 МР, рішенням міської ради від 30.07.08 № 1769-МР Про почесну відзнаку Сумської міської ради «За заслуги перед містом» (зі змінами) та пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 1. Нагородити:
  • 1.1 Почесною відзнакою Сумської міської ради «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня:
   • 1.1.1 За плідну педагогічну діяльність, сумлінну працю, впровадження сучасних методів навчання, особистий вагомий внесок у справі навчання і виховання населення та з нагоди Дня міста:

     

    - Нікітіну Ірину Павлівну – учителя історії Сумської гімназії № 1, м. Суми, Сумської області.

     

   • 1.1.2 За численні перемоги на всіх етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, піднесення ролі міста у державному масштабі, високі досягнення у навчанні та з нагоди Дня міста:

     

    - Джуня Семена Сергійовича – учня 11-го класу ССШ І-ІІІ ступенів № 7, м.Суми, Сумської області.

     

  • 1.2 Грамотою міського голови та книгою «Суми. Вулицями старого міста» за багаторічну і сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток хімічної промисловості України та з нагоди Дня міста:

    

   - Трофименка Івана Михайловича – електромонтера цеху сірчаної кислоти № 4 ПАТ «Сумихімпром»;

    

   - Попович Ніну Павлівну – апаратника об’єднаного цеху двоокису титану ПАТ «Сумихімпром».

    

  • 1.3. Грамотою міського голови:
   • 1.3.1 За вагомий особистий внесок у забезпечення ветеринарного і епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва і охорони довкілля та з нагоди Дня міста:

     

    - Клименка Олександра Павловича – головного спеціаліста управління державного комітету ветеринарної медицини м. Суми.
   •  

   • 1.3.2 За високий професіоналізм, сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, зразкове виконання посадових обов’язків, творче відношення до справ та з нагоди Дня міста:

     

    - Дмитренко Тетяну Олександрівну - головного спеціаліста відділу орендних відносин управління майна комунальної власності.

     

 2. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити з цільового фонду міської ради кошти у сумі: 383 (триста вісімдесят три) гривні 39 коп., в тому числі: 52 (п’ятдесят дві) гривні 94 коп. для сплати податку з грошової премії, 300 (триста) гривень 00 коп. для сплати грошової премії та 0 грн. 45 коп. – комісії для отримання готівки та 30 (тридцять) гривень 00 коп. для придбання рамок.
 3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні виплати.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 5-09-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав