658-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 658-Р від 26.08.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" серпня 2011 р № 658-Р-Р

Про преміювання керівників фінансового управління у серпні 2011 року

На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.06. № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, Положення про порядок преміювання та надання матеріальної допомоги за рахунок фонду оплати праці працівників апарату фінансового управління Сумської міської ради від 26.07.04.:

 

 1. Виплатити премію у серпні 2011 року у межах фонду преміювання та економії фонду заробітної плати керівникам фінансового управління Сумської міської ради:
  № п/п Прізвище, ім’я, по-батькові Посада Розмір премії у відсотках до місячної заробітної плати Примітка
  1. Липова Світлана Андріївна начальник фінансового управління 100 Проведення аналізу прогнозних розрахунків показників видатків, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів, доведених Міністерством фінансів України Бюджету міста Суми. Підготовка та надання Головному фінансовому управлінню Сумської облдержадміністрації зауважень та пропозицій для врахування та підготовки матеріалів до розгляду на нарадах у Міністерстві фінансів України щодо прогнозних показників за участю представників обласних адміністрацій.
  2. Скиртач Лариса Анатоліївна заступник начальника фінансового управління 70
  3. Боронос Лариса Дмитрівна заступник начальника фінансового управління 60
  4. Кравченко Тетяна Олексіївна заступник начальника фінансового управління - начальник відділу фінансів виробничої сфери 60
 2.  

 3. Видатки, пов’язані з установленими цим розпорядженням преміями зазначеним працівникам, здійснити при наявності коштів на їх виплату.

 

Виконуючий обов’язки міського голови
з виконавчої роботи
М.Г.Войтенко


Дата публікації: 5-09-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав