657-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 657-Р від 26.08.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" серпня 2011 р № 657-Р-Р

Про додаткові заходи з питань контролю за виконанням Програми економічного і соціального розвитку м. Суми на 2011 рік, цільових (комплексних) галузевих програм та бюджету міста Суми

З метою здійснення ефективного контролю за виконанням заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Суми на 2011 рік, цільових (комплексних) галузевих програм (далі – Програми) та бюджету міста Суми на 2011 рік (далі – Бюджет), керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Першому заступнику міського голови Войтенку М.Г., секретарю міської ради Мовчану О.Л. та раднику міського голови Березіну М.Я.:
  • 1.1. Забезпечити розгляд ходу виконання Програм та Бюджету щочетверга відповідно до затверджених графіків (додається).
  • 1.2. Організувати підготовку та надання матеріалів про хід виконання Програм та Бюджету на нараду із заступниками міського голови при міському голові кожну останню п’ятницю місяця.
  • 1.3. Організувати підготовку та надання матеріалів про хід виконання Програм та Бюджету на апаратні наради при міському голові згідно з планом роботи виконавчого комітету;
  • 1.4. Забезпечити розгляд ходу виконання Програм на засіданнях постійних комісій Сумської міської ради щомісячно.
 2. Заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради щомісяця розглядати хід виконання Програм підпорядкованими структурними підрозділами та інформувати першого заступника міського голови та секретаря міської ради про хід їх виконання.
 3. Керівникам виконавчих органів Сумської міської ради:
  • 3.1. Забезпечити підготовку та надання матеріалів на заходи, визначені пунктом 1 цього розпорядження;
  • 3.2. Включати до пропозицій до планів роботи виконавчого комітету на квартал питання щодо розгляду ходу виконання відповідних Програм.
 4. Раднику міського голови Березіну М.Я. постійно аналізувати хід та ефективність виконання даного розпорядження та надавати міському голові відповідну інформацію.
 5. Організацію виконання даного розпорядження покласти на секретаря Сумської міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, а контроль – на голів постійних комісій Сумської міської ради (за належністю).

 

Виконуючий обов’язки міського голови
з виконавчої роботи
М.Г.Войтенко


Дата публікації: 5-09-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав