636-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 636-Р від 19.08.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "19" серпня 2011 р № 636-Р-Р

Про відзначення дня визволення міста Суми від фашистських загарбників і 356-ї річниці з дня його заснування

З метою належної організації та відзначення дня визволення м. Суми від фашистських загарбників і 356-ї річниці з дня його заснування, збереження традицій старших поколінь, виховання почуття патріотизму, шанобливого ставлення до історії м. Суми, враховуючи велике історичне, суспільно-політичне та культурне значення цієї події, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Затвердити склад організаційного комітету та заходи щодо відзначення дня визволення міста Суми від фашистських загарбників і 356-ї річниці з дня його заснування (додається) .
  2. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи Сумської міської ради (Сокура А. В.) забезпечити висвітлення проведення заходів у засобах масової інформації.
  3. Структурним підрозділам Сумської міської ради інформувати про виконання заходів відділ культури та туризму до 8 вересня 2011 року.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Виконуючий обов’язки міського голови
з виконавчої роботи
М.Г. Войтенко

 

Додатки [114.5 Kb] (cкачувань: 256) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 23-08-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав