635-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 635-Р від 19.08.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "19" серпня 2011 р № 635-Р-Р

Про нагородження з нагоди 20-ї річниці незалежності України

На підставі подань керівників структурних підрозділів Сумської міської ради, установ та організацій міста, керуючись пунктом 3.1.11 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 № 815 МР та пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток м.Суми та Сумської області та з нагоди 20-ої річниці незалежності України Почесною відзнакою Сумської міської ради «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня нагородити:
  Івченка
  Володимира Миколайовича
  начальника головного управління агропромис-лового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, мешканця м.Суми.
 2.  

 3. За наполегливу плідну працю у соціальній сфері, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до поставлених обов’язків та з нагоди 20-ої річниці незалежності України Грамотою міського голови та книгою «Суми. Вулицями старого міста» нагородити:
  Романенко
  Віру Василівну
  соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома № 2 КУ «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня»;
  Матерій
  Олену Василівну
  соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома № 2 КУ «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня»;
 4.  

 5. За вагомий особистий внесок у здобуття незалежності України, побудову національної, демократичної Української Держави, багаторічну активну громадську та суспільну діяльність та з нагоди 20-ої річниці незалежності України Грамотою міського голови нагородити:
  Азаренкова
  Віктора Миколайовича
  голову Сумської міської організації Народного Руху України;
  Бейкуна
  Сергія Івановича
  члена Сумської міської організації Народного Руху України;
  Танцюру
  Віталія Миколайовича
  члена Сумської міської організації Народного Руху України.
 6.  

 7. За багаторічну творчу працю, значний особистий внесок у розвиток і пропаганду українського образотворчого мистецтва та з нагоди 20-ої річниці незалежності України Грамотою міського голови нагородити:
  Тригубову
  Олександру Іванівну
  члена Сумської обласної організації Національної спілки художників України.
 8.  

 9. За вагомий особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України, організації та підтриманні високого рівня бойової і мобілізаційної готовності та з нагоди 20-ої річниці незалежності України нагородити:
  5.1. Грамотою міського голови:
  Бондаренка
  Віталія Олександровича
  військового комісара Сумського обласного військового комісаріату, полковника.

  5.2. Книгою «Суми. Вулицями старого міста»:
  Богомолова
  Сергія Борисовича
  заступника військового комісара з виховної роботи Сумського обласного військового комісаріату, підполковника.
 10.  

 11. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високі показники в оперативно-службовій та виробничій діяльності та з нагоди 20-ої річниці незалежності України книгою «Суми. Пам’ять старих вулиць» нагородити:
  Явцева
  Ігоря В’ячеславовича
  заступника начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи – начальника відділу соціально-виховної та психологічної роботи Сумської виправної колонії управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Сумській області, майора внутрішньої служби;
  Анциферова
  Олександра Андрійовича
  водія-співробітника 1 класу обслуговуючого персоналу управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Сумській області, старшого прапорщика внутрішньої служби.

 

Виконуючий обов’язки міського голови
з виконавчої роботи
М.Г. Войтенко


Дата публікації: 23-08-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав