600-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 600-Р від 05.08.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "05" серпня 2011 р № 600-Р-Р

Про робочу групу з питань організаційного забезпечення участі у компоненті «Покращення ефективності управління на місцевому рівні» Програмі Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні»

З удосконалення результативності та ефективності надання публічних послуг, виявлення та поширення кращого досвіду роботи органів місцевого самоврядування, удосконалення роботи виконавчих органів Сумської міської ради та здійснення організаційного забезпечення участі Сумської міської ради у Програмі Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Створити робочу групу з питань організаційного забезпечення участі у компоненті «Покращення ефективності управління на місцевому рівні» Програмі Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» (далі – робоча група) та затвердити її персональний склад згідно з додатком.
  2. Організаційне забезпечення діяльності робочої групи покласти на її секретаря.
  3. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 9-08-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав