569-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 569-Р від 29.07.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "29" липня 2011 р № 569-Р-Р

Про преміювання керівників управління архітектури та містобудування Сумської міської ради у липні 2011 року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Положення про преміювання працівників управління архітектури та містобудування Сумської міської ради, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Виплатити премію за липень 2011 року у межах фонду преміювання та економії фонду заробітної плати керівникам управління архітектури та містобудування Сумської міської ради:
  № п/п П. І. Б. Посада Розмір премії у відсотках до посадового окладу Примітка
  1. Бондаренко О.О заступник начальника управління-начальник відділу 100 Розроблений і затверджений рішенням міської ради тимчасовий порядок надання вихідних даних.
  Складена і затверджена документація конкурсних торгів на чотири предмета закупівель у відповідності до затвердженої Програми вдосконалення містобудівної діяльності. На кожний вид послуг (закупівель) розроблені технічні завдання.
  2. Довбня А. М. заступник начальника управління 100
 2.  

 3. Видатки, пов’язані з установленими цим розпорядженням преміями, зазначеним працівникам здійснити при наявності коштів на їх виплату.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-08-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав