567-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 567-Р від 28.07.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "28" липня 2011 р № 567-Р-Р

Про дозвіл на використання коштів з цільового фонду Сумської міської ради при управлінні житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради на оплату робіт, пов?язаних з садінням нових дерев в міському парку ім. І. М. Кожедуба

У зв’язку з необхідністю садіння нових дерев на території міського парку ім. І. М. Кожедуба, керуючись підпунктом 3.1.2. пункту 3 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради при управлінні житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 26.05.2010 № 3766 – МР (зі змінами, внесеними рішенням Сумської міської ради від 25.05.2011 № 513-МР), пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Дозволити управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) укласти угоду з КП “Зелене будівництво” СМР та профінансувати за рахунок коштів цільового фонду Сумської міської ради при управлінні житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради оплату робіт, пов?язаних з садінням нових дерев в міському парку ім. І. М. Кожедуба в сумі 26,0 тис.грн (двадцять шість тисяч гривень 00 коп.), згідно з кошторисом.
  2. Розпорядження міського голови від 29.03.2011 № 232-Р “ Про дозвіл на використання коштів з цільового фонду Сумської міської ради при управлінні житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради на оплату робіт зі створення зелених насаджень в парку ім. І.М. Кожедуба, вважати таким, що втратило чинність.
  3. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-08-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав