470-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 470-Р від 15.06.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "15" червня 2011 р № 470-Р-Р

Про проведення профілактичних рейдів «Підліток», «Діти вулиці», «Комп’ютерний клуб»

На виконання рішень Сумської міської ради від 22.12.10 № 95-МР « Про міську Програму соціально-правової підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах на 2011-2013 роки», від 23.06.10 № 3956-МР «Про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, залах ігрових автоматів, на вулицях та інших громадських місцях», з метою запобігання негативним проявам серед дітей, у тому числі пияцтву, наркоманії, дитячій бездоглядності та безпритульності, забезпечення виявлення дітей, які жебракують, вчиняють правопорушення або стали жертвами злочинної діяльності, з метою перевірки дотримання закладами торгівлі правил продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Службі у справах дітей (Феркалюк В.В.), управлінню освіти і науки (Данильченко А.М.), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мотречко В.В.), центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (Сергієнко С.А.), управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Стрижова А.В.), організувати та провести з 1 липня 2011 року по 30 грудня 2011 року спільні профілактичні рейди «Підліток», «Діти вулиці», «Комп’ютерний клуб». 
  2. Керівникам вищевказаних структурних підрозділів Сумської міської ради до 27.06.2011 року підготувати та погодити із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченком С.М. спільний графік проведення профілактичних рейдів. 
  3. Сумському міському управлінню УМВС України в Сумській області (Байло А.О.) забезпечити участь співробітників міліції у проведенні рейдів. 
  4. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 23-06-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав