383-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 383-Р від 19.05.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "19" травня 2011 р № 383-Р-Р

Про виділення коштів з цільового фонду Сумської міської ради на закупівлю комп’ютерної техніки для Зарічної районної в місті Суми адміністрації

На підставі подання Зарічної районної в м. Суми адміністрації, керуючись підпунктом 3.1.18 пункту 3 „Положення про цільовий фонд Сумської міської ради”, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 25.05.04 № 815 – МР, пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування в сумі 3 985,00 (три тисячі дев’ятсот вісімдесят п’ять гривень 00 копійок) за рахунок цільового фонду Сумської міської ради на закупівлю комп’ютерної техніки для Зарічної районної в місті Суми адміністрації.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сумської міської ради (Костенко О.А.) здійснити оплату за придбану комп’ютерну техніку згідно з наданими документами, начальнику господарського відділу (Коцур М.В.) підготувати відповідні документи для передачі матеріальних цінностей Зарічній районній в місті Суми адміністрації
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., та начальника Зарічної районної в м. Суми адміністрації Ващенка В.О.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.Г. Войтенко


Дата публікації: 24-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав