969-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 969-Р від 17.11.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "17" листопада 2009 р № 969-Р-Р

Про міську комісію з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, відновлення платоспроможності підприємств, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць та легалізації

З метою посилення роботи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати суб’єктами господарювання міста, легалізації тіньової зайнятості та прихованої заробітної плати, на виконання Указів Президента України від 25.05.04 № 576/2004 „Про невідкладні заходи щодо завершення погашення заборгованості із заробітної плати” та від 11.07.05 № 1073/2005 „Про вдосконалення державного регулювання у сфері зайнятості населення на ринку праці в Україні”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.07.09 №837-р „Про додаткові заходи щодо мобілізації доходів бюджету у другому півріччі 2009 року”, постанови Кабінету Міністрів України від 12.08.09 №863 „Про посилення контролю за погашенням заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат” та керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Затвердити склад міської комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, відновлення платоспроможності підприємств, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць та легалізації згідно з додатком 1.
  2. Затвердити положення про міську комісію з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, відновлення платоспроможності підприємств, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць та легалізації згідно з додатком 2.
  3. Установити, що в разі персональних змін членів комісії або їх відсутності у зв'язку з відпусткою, хворобою чи з інших причин, особи, які виконують їх обов'язки, входять до складу комісії за посадами.
  4. Керівникам управлінь та відділів міської ради щопонеділка надавати управлінню праці та соціального захисту населення міської ради інформацію про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати та заходи, які вживаються щодо прискорення її погашення на підприємствах, в установах та організаціях підпорядкованої галузі.
  5. Рекомендувати територіальній інспекції праці у Сумській області (Косодій Т.В.), державній податковій інспекції в м.Суми (Мелікова В.М.), Сумському міському центру зайнятості (Кухтик М.Г.) щочетверга надавати управлінню праці та соціального захисту населення міської ради інформацію про результати роботи з питань легалізації тіньової зайнятості та прихованої заробітної плати для аналізу, узагальнення та подальшого інформування головного управління праці та соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.
  6. Розпорядження міського голови від 18.05.06 № 364-Р „Про міську комісію з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, відновлення платоспроможності підприємств, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць” зі змінами від 23.06.08 №568-Р вважати таким, що втратило чинність.
  7. Організацію виконання цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [54 Kb] (cкачувань: 315) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 13-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав