615-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 615-Р від 29.07.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "29" липня 2009 р № 615-Р-Р

Про відзначення Дня аеромобільних військ України

У відповідності до звернення СГОО «Афган-інва» щодо відзначення 79-ї річниці створення повітрянодесантних військ, з метою патріотичного виховання молоді в дусі відданого служіння своїй Батьківщині, збереження героїчних традицій старших поколінь, відповідно до підпункту 3.1.11 пункту 3 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 №815-МР, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Провести урочистий мітинг і покладання квітів до Меморіалу пам’яті воїнам, загиблим у Афганістані, за участю ветеранів повітрянодесантних військ, представників влади, духовенства та громадськості міста. Меморіал пам’яті воїнам, загиблим у Афганістані (вул.Кірова) Відділ культури та туризму, господарський, організаційно-кадрової роботи, взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи, управління інформаційно-аналітичної роботи
  2. Привести в належний стан місце проведення заходу біля Меморіалу пам’яті воїнам, загиблим у Афганістані. До 2 серпня 2009 року Управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою, Зарічна районна в м.Суми адміністрація
  3. Забезпечити висвітлення заходу з відзначення 79-ї річниці створення повітрянодесантних військ у засобах масової інформації. Управління інформаційно-аналітичної роботи
  4. Затвердити кошторис витрат на придбання квіткової продукції, послуги ведучого, забезпечення звукопідсилення для проведення мітингу з нагоди відзначення 79-ї річниці створення повітрянодесантних військ (додаток).
  5. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити кошти з цільового фонду Сумської міської ради згідно з кошторисом витрат.
  6. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні розрахунки згідно з кошторисом витрат та наданими документами.
  7. Міському відділу ГУМВС України в Сумській області (Гланц В.М.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходу.
  8. Управлінню охорони здоров’я (Братушка О.В) забезпечити чергування бригади швидкої допомоги під час проведення заходу.
  9. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [23.5 Kb] (cкачувань: 256) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 13-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав