316-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 316-Р від 26.04.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" квітня 2011 р № 316-Р-Р

Про заходи щодо формування, ведення та використання страхового фонду документації м. Суми

Відповідно до Закону України “Про страховий фонд документації України” та постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 року № 320 “Про затвердження Положення про порядок формування, ведення та використання обласного (регіонального) страхового фонду документації”, з метою узгодження дій відповідних відділів, управлінь та служб міста щодо формування страхового фонду документації міста Суми, підвищення ефективності реалізації в місті державної політики стосовно створення страхового фонду документації:

 

 1. Створити робочу групу з питань формування, ведення та використання страхового фонду документації в м. Суми у складі згідно з додатком 1.
 2. Затвердити Положення про робочу групу з питань формування, ведення та використання страхового фонду документації м. Суми (додаток 2).
 3. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.), управлінню соціально – економічного розвитку Сумської міської ради (Левенець М.І.), управлінню освіти і науки Сумської міської ради (Данильченко А.М.), управлінню охорони здоров'я Сумської міської ради (Братушка О.В.), управлінню житлової політики комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.), відділу взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи Сумської міської ради ( Нелін С.В.), відділу культури та туризму Сумської міської ради (Цибульська Н.О.):
  • 3.1. Призначити відповідальних осіб щодо організації роботи у своїх підрозділах по створенню страхового фонду документації м. Суми;
  • 3.2. В письмовій формі надати до відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сумської міської ради вихідні дані для формування номенклатури виробів і продукції, номенклатури Загального переліку підприємств, установ та організацій, об’єктів і споруд систем життєзабезпечення, транспортних зв’язків, об’єктів будівництва промислового і цивільного призначення, об’єктів культурної спадщини та унікальних документальних пам’яток, техногенно та екологічно небезпечних об’єктів та інших об’єктів, документація на які підлягає закладанню до страхового фонду документації м. Суми.
 4. Організацію робіт щодо формування, ведення та використання страхового фонду документації м. Суми покласти на відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сумської міської ради (Даниленко О.В.).
 5. До 25.05.2011 року відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сумської міської ради (Даниленко О.В.) відповідно до наданих пропозицій сформувати номенклатуру виробів і продукції, Загального переліку підприємств, установ та організацій, об’єктів і споруд систем життєзабезпечення, транспортних зв’язків, об’єктів будівництва промислового і цивільного призначення, об’єктів культурної спадщини та унікальних документальних пам’яток, техногенно та екологічно небезпечних об’єктів та інших об’єктів із погодженням з Державним департаментом страхового фонду документації.
 6. До 25.07.2011 року робочій групі з питань формування, ведення та використання страхового фонду документації м. Суми на основі номенклатури Загального переліку підприємств, установ та організацій, обєктів і споруд систем життєзабезпечення, транспортних зв’язків, об’єктів будівництва промислового і цивільного призначення, об’єктів культурної спадщини та унікальних документальних пам’яток, техногенно та екологічно небезпечних об’єктів та інших об’єктів розробити Програму створення страхового фонду документації м. Суми на 2011 – 2015 роки з подальшим погодженням із Державним департаментом страхового фонду документації і поданням на затвердження Сумській міській раді у встановленому порядку.
 7. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В. Б.) розробити механізм контролю за створенням страхового фонду документації на закінчені будівництвом (реконструкцією) об’єкти.
 8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав