292-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 292-Р від 12.04.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "12" квітня 2011 р № 292-Р-Р

Про заходи щодо удосконалення роботи з питань приватизації житлового фонду

За підсумками розгляду подання прокуратури Сумської області про усунення порушень Житлового кодексу України, Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» від 15.03.2011 № 07/1-8 вих. 11, з метою підвищення ефективності роботи структурних підрозділів міської ради у сфері приватизації житлового фонду, враховуючи рішення Сумської міської ради від 16.04.08 № 1379-МР та від 24.03.11 № 368 МР, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменку К.В. забезпечити дотримання вимог законодавства про приватизацію житлового фонду працівниками виконавчих органів міської ради.
 2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Куц Я.В.) спільно з управлінням обліку, розподілу та приватизації житла (Мирошніченко Т.В.):
  • 2.1. Опрацювати питання розмежування функцій з питань обліку та приватизації житлового фонду між згаданими вище структурними підрозділами та підприємствами , що обслуговують житловий фонд міста.
  • 2.2. Внести, у разі необхідності, зміни до положень про відповідні структурні підрозділи та у договори з виконавцями послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій відповідно до чинного законодавства.
 3. Управлінню обліку, розподілу та приватизації житла (Мирошніченко Т.В.):
  • 3.1. Забезпечити своєчасне та в повному обсязі ведення журналу обліку службового житла. До 01.06.2011 створити електронну базу даних службового житла.
  • 3.2. При отриманні документів від заявника на приватизацію житла звіряти відповідну адресу з базою даних службового житла.
 4. За недостатній рівень організації та ведення роботи з питань приватизації житлового фонду, допущені порушення Житлового кодексу, Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» попередити про неповну службову відповідність: - Котляревську Ольгу Миколаївну – завідувача сектору управління обліку, розподілу та приватизації житла; - Баласюкову Наталію Володимирівну – головного спеціаліста управління обліку, розподілу та приватизації житла.
 5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 22-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав