280-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 280-Р від 12.04.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "12" квітня 2011 р № 280-Р-Р

Про створення постійно діючої комісії на списання матеріальних цінностей

Відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», наказу Державного казначейства України від 29.11.2010р. № 447 «Про затвердження Типової Інструкції про порядок списання майна бюджетних установ», наказу Державного казначейства України від 18.12.2000р. № 130 «Про затвердження типових форм обліку та списання запасів бюджетних установ та інструкції про їх складання », керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Для проведення списання, визначення непридатності та встановлення неможливості подальшого використання запасів, а саме: малоцінних та швидкозношуваних предметів, продуктів харчування, господарських матеріалів і канцелярського приладдя, палива, горючих і мастильних матеріалів, тари, запасних частин до транспортних засобів, машин і обладнання, інших матеріалів та грошових документів створити у виконавчому комітеті Сумської міської ради постійно діючу комісію та затвердити її склад :
  Волонтирець Віктор Мефодійович заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету, голова комісії
  Члени комісії:
  Дніщенко Любов Петрівна головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності
  Костенко Ольга Анатоліївна начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер
  Коцур Микола Васильович начальник господарського відділу
  Сердюк Лариса Василівна завідувач сектору відділу організаційно-кадрової роботи
 2.  

 3. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.
 4. Розпорядження міського голови від 21.12.2010 року № 1054-р «Про створення постійно діючої комісії на списання матеріальних цінностей» вважати таким, що втратило чинність.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 21-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав