268-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 268-Р від 06.04.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "06" квітня 2011 р № 268-Р-Р

Про створення комісії по вивченню питання ефективності використання майна територіальної громади міста Суми та доцільності його приватизації

На виконання рішення Сумської міської ради від 24.03.2011 № 341-МР «Про заходи щодо впорядження питань з приватизації комунальної майна» та з метою вивчення ефективності використання майна комунальної власності та для стабільного надходження коштів з міського бюджету за використання комунального майна, а також для підготовки проекту рішення Сумської міської ради щодо оновленого переліку об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми та вивчення питання доцільності приватизації майна комунальної власності, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Створити комісію по вивченню питання ефективності використання майна територіальної громади міста Суми та доцільності його приватизації і затвердити її персональний склад:
  Войтенко Микола Григорович перший заступник міського голови, голова комісії;
  Єфіменко Костянтин Васильович заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови комісії;
  Хорошко Тетяна Миколаївна завідувач сектором договірних відносин управління майна комунальної власності Сумської міської ради, секретар комісії.
  Члени комісії:
  Антоненко Андрій Генадійович депутат Сумської міської ради (за згодою);
  Бабенко Ігор Анатолійович депутат Сумської міської ради (за згодою);
  Богданов Микола Дмитрович депутат Сумської міської ради (за згодою);
  Донцова Ольга Іванівна начальник правового управління Сумської міської ради.
  Левенець Михайло Іванович начальник управління соціально-економічного розвитку Сумської міської ради;
  Малюк Олександр Олександрович голова постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (за згодою);
  Щербак Василь Іванович начальник управління майна комунальної власності Сумської міської ради;
  Яншин Микола Анатолійович заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
 2.  

 3. Комісії, зазначеній у пункті 1 цього розпорядження, приступити до роботи 28 березня 2011 року.
 4. Провести інвентаризацію договорів оренди та підготовити повний перелік нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Суми (рахунок № 103) відповідно до проведеної інвентаризації вищевказаного майна станом на 01 жовтня 2010 року згідно з розпорядженням міського голови від 28 вересня 2010 року № 777-Р «Про проведення інвентаризації основних засобів, матеріальних і нематеріальних активів підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади міста Суми» та проведеної вищевказної інвентаризації договорів оренди.
 5. Оформити акт та надати на розгляд міському голові в термін до 28 квітня 2010 року.
 6. Організацію виконання цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 13-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав