259-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 259-Р від 01.04.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" квітня 2011 р № 259-Р-Р

Про робочу групу з питань організації роботи Єдиного дозвільного офісу

З метою підвищення ефективності роботи Єдиного дозвільного офісу, раціонального використання матеріальних, фінансових та людських ресурсів, покращення надання послуг населенню, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Створити робочу групу з питань організації роботи Єдиного дозвільного офісу за адресою вул. Петропавлівська, 79 та затвердити її персональний склад згідно з додатком.
  2. Робочій групі приступити до роботи з 01 квітня 2011 року.
  3. Установити, що у разі персональних змін у складі робочої групи або відсутності осіб, які входять до складу робочої групи у зв'язку з відпусткою, хворобою чи з інших причин, особи, які виконують їх обов’язки, входять до складу робочої групи за посадами.
  4. Керівникам структурних підрозділів Сумської міської ради сприяти робочій групі в отриманні інформації, відповідних аналітичних матеріалів для організації роботи Єдиного дозвільного офісу.
  5. Робочій групі у термін до 11 квітня 2011 року проінформувати міського голову про результати своєї роботи.
  6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 13-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав