232-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 232-Р від 29.03.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "29" березня 2011 р № 232-Р-Р

Про дозвіл на використання коштів з цільового фонду Сумської міської ради при управлінні житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради на оплату робіт зі створення зелених насаджень в парку ім. І. М. Кожедуба

У зв’язку з необхідністю створення зелених насаджень на території парку ім. І. М. Кожедуба, керуючись підпунктом 3.1.2 пункту 3 «Положення про цільовий фонд Сумської міської ради при управлінні житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради», затвердженого рішенням Сумської міської ради від 26.05.2010 року №3766-МР та пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Дозволити управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) укласти угоду з КП “Зелене будівництво” СМР та профінансувати за рахунок коштів цільового фонду Сумської міської ради при управлінні житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради оплату робіт зі створення зелених насаджень у парку ім. І. М. Кожедуба в сумі 26 000 ( двадцять шість тисяч гривень) 00 коп., згідно з кошторисом.
  2. Організацію та контроль виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 4-04-2011




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав