176-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 176-Р від 11.03.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "11" березня 2011 р № 176-Р-Р

Про комісію з питань запобігання та протидії корупції у сфері земельних відносин

З метою запобігання проявам корупції у сфері земельних відносин, виявлення джерел та усунення передумов, які можуть сприяти її виникненню, вжиття необхідних заходів з протидії корупційним правопорушенням та посилення контролю за додержанням вимог законодавства при вирішенні земельних питань, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Створити комісію з питань запобігання та протидії корупції у сфері земельних відносин (далі - Комісія) та затвердити її персональний склад згідно з додатком.
  2. Комісії у термін до 20 березня 2011 року розробити план заходів по здійсненню перевірок стану додержання законодавства у сфері земельних відносин структурними підрозділами Сумської міської ради та їх посадовими особами.
  3. Планом заходів передбачити здійснення перевірок з питань раціонального використання та охорони земель, забезпечення прав громадян на землю, розпорядження землями оздоровчого, рекреаційного, історико- культурного, природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення, землями водного та лісового фонду, а також з питань стану сплати земельного податку, нарахування та сплати орендної плати відносно земель комунальної власності всіх категорій за останні 5 років.
  4. Проведення перевірок та здійснення інших необхідних заходів завершити до 20.06.2011.
  5. Комісії до 25.06.2011 проаналізувати та узагальнити результати роботи, підготувати пропозиції щодо усунення виявлених порушень та вжиття заходів, спрямованих на запобігання та протидію корупції в сфері земельних відносин, усунення передумов для її виникнення.
  6. У разі виявлення фактів корупційних правопорушень у сфері земельних відносин, з метою припинення зловживань і усунення їх негативних наслідків, підготувати та направити відповідну інформацію правоохоронним органам, уповноваженим здійснювати боротьбу з корупцією.
  7. Організаційне забезпечення роботи Комісії покласти на начальника управління земельних ресурсів Сумської міської ради Скрипку В.В.
  8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

В.о міського голови з виконавчої роботи М.Г. Войтенко


Дата публікації: 16-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав