155-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 155-Р від 25.02.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "25" лютого 2011 р № 155-Р-Р

Про преміювання керівників управління освіти і науки у лютому 2011 року

На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 „ Про упорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів” (зі змінами та доповненнями), відповідно до Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівників апарату управління освіти і науки Сумської міської ради на 2011 рік, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Виплатити премію у лютому 2011 року у межах фонду преміювання та економії фонду заробітної плати керівним працівникам управління освіти і науки:

   

  № з/п ПІБ Посада Розмір премії у відсотках до середньо-місячної заробітної плати Примітка
  1. Данильченко Антоніна Миколаївна Начальник управління освіти і науки 40 Забезпечення належного функціонування закладів освіти.
  Контроль за забезпеченням продуктами харчування закладів освіти. Результативна участь школярів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
  2. Ріпа Любов Василівна Заступник начальника управління освіти і науки 40 Своєчасне надання звітності про заборгованість за бюджетними коштами (форма 7) по загальному та спеціальному фонду за січень 2011 року.
  Завершення конкурсних торгів по закупівлі теплопостачання в закладах освіти, підпорядкованих централізованій бухгалтерії управління, на 2011 рік.
  Контроль за складанням кошторисів та розрахунків до них, за введенням Типових штатів у дошкільних закладах.
 2.  

 3. Видатки, пов’язані з установленою цим розпорядженням премією зазначеним працівникам, здійснити при наявності коштів на їх виплату.

 

В.о міського голови з виконавчої роботи М.Г. Войтенко


Дата публікації: 1-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав