144-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 144-Р від 25.02.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "25" лютого 2011 р № 144-Р-Р

Про план виконання Програми контролю за додержанням правил благоустрою, торгівлі та станом довкілля на території міста Суми

З метою забезпечення належного виконання Програми контролю за додержанням правил благоустрою, торгівлі та станом довкілля на території міста Суми (далі по тексту Програма), затвердженої рішенням Сумської міської ради від 22 грудня 2010 року № 93 – МР «Про Програму контролю за додержанням правил благоустрою, торгівлі та станом довкілля на території міста Суми», вирішення поставлених в ній завдань, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Закріпити відповідальних за виконання розділів Програми, згідно з додатком № 1.
  2. Відповідальним за виконання розділів Програми у термін до 10.03.2011 року відпрацювати плани виконання заходів Програми, з урахуванням заходів галузевих програм на поточний рік.
  3. Відділу екології та енергозбереження Сумської міської ради, управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, Зарічній районній в місті Суми адміністрації, Ковпаківській районній в місті Суми адміністрації, управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради строком до 10.03.2011 року:
    • доопрацювати основні показники виконання Програми з урахуванням завдань поставлених у Програмі Президента «Україна для людей», Стратегії соціально-економічного розвитку Сумської області на період до 2015 «Нова Сумщина – 2015», міських галузевих програм;
    • спільно з відповідальними за виконання розділів Програми визначити по кожному заходу узагальнюючі показники роботи з розбивкою їх виконання помісячно та поквартально. 
  4. Затвердити план контролю за виконанням Програми, згідно з додатком № 2.
  5. Організацію виконання даного розпорядження покласти на відділ екології та енергозбереження Сумської міської ради (Мартиненко С.О.), контроль – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

В.о міського голови з виконавчої роботи М.Г. Войтенко

 

Додатки [61.5 Kb] (cкачувань: 251) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав