120-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 120-Р від 18.02.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "18" лютого 2011 р № 120-Р-Р

Про створення тимчасової робочої комісії з врегулювання питань організації місць масового відпочинку населення на територіях прибережних захисних смуг водних об’єктів міста Суми
У зв’язку з необхідністю врегулювання питання організації місць масового відпочинку населення на території прибережних захисних смуг водних об’єктів міста Суми, їх утримання та охорони, забезпечення належного санітарного стану та благоустрою, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
  1. Створити тимчасову робочу комісію з врегулювання питань організації місць масового відпочинку населення на територіях прибережних захисних смуг водних об’єктів міста Суми та затвердити її персональний склад згідно з додатком.
  2. Дозволити голові комісії у разі необхідності вносити зміни до її складу, залучати в установленому порядку спеціалістів інших структурних підрозділів міської ради та інших служб, науковців та інших фахівців, працівників підприємств, установ та організацій (за їх згодою) для участі у роботі комісії.
  3. Комісії приступити до роботи 16.02.2011 року та у термін до 16.03.2011 року надати звіт про підсумки роботи комісії міському голові.
  4. Організацію та контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 1-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав