111-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 111-Р від 14.02.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "14" лютого 2011 р № 111-Р-Р

Про виділення коштів на придбання продуктових наборів та надання матеріальної допомоги ветеранам війни з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

На підставі подання голови Сумської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Кривуня М.М., голови Сумської міської організації «Союз ветеранів та інвалідів в Афганістані» Скоробагатька І.В. та голови Сумської міської громадської організації «Союз ветеранів Афганістану» Свідлова Ю.І., з метою соціальної підтримки ветеранів війни та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, згідно з підпрограмою 7, завданням 3 програми «Місто Суми – територія добра та милосердя» на 2010-2012 роки», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування в сумі 6499 (шість тисяч чотириста дев’яносто дев’ять) грн. 80 коп., а саме: на придбання продуктових наборів – 499 (чотириста дев’яносто дев’ять) грн. 80 коп., у тому числі 74 (сімдесят чотири) грн. 80 коп. для сплати податку з доходів фізичних осіб та на надання матеріальної допомоги – 6000 (шість тисяч) 00 коп.
  2. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) забезпечити придбання та видачу продуктових наборів, виплату матеріальної допомоги згідно зі списками.
  3. Організацію виконання цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 17-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав