94-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 94-Р від 09.02.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "09" лютого 2011 р № 94-Р-Р

Про заходи щодо виконання доходної частини міського бюджету в 2011 році

Керуючись статтями 15, 20 Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік», пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою виконання показників доходної частини міського бюджету, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 29 грудня 2010 року № 137 – МР «Про міський бюджет на 2011 рік» та розпорядження міського голови від 25.01.2011 року № 37-Р «Про план виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Суми на 2011 рік», для забезпечення безперебійного фінансування затверджених видатків:

 

  1. Структурним підрозділам Сумської міської ради до 25.02.2011 року розробити та подати на узагальнення фінансовому управлінню Сумської міської ради заходи щодо покращення стану надходження податків, зборів та інших обов’язкових платежів до міського бюджету м. Суми на 2011 рік, за якими вони закріплені, відповідно до їх повноважень, згідно з додатком.
  2. Першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступнику міського голови, керуючому справами виконавчого комітету, керівникам структурних підрозділів Сумської міської ради установити щомісячний контроль за виконанням показників доходної частини міського бюджету, затверджених рішенням Сумської міської ради від 29 грудня 2010 року № 137 – МР «Про міський бюджет на 2011 рік».
  3. Управлінню Державного казначейства в м. Суми щомісяця до 10 числа місяця, наступного за звітним, надавати фінансовому управлінню Сумської міської ради інформацію щодо надходжень податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджету м. Суми за звітний місяць та з початку року.
  4. Міській комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, відновлення платоспроможності підприємств, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць та легалізації, продовжити в 2011 році роботу в напрямку погашення недоїмки та забезпечення сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів суб’єктами господарювання у повному обсязі до бюджетів та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до законодавства, що діяло на момент виникнення такої заборгованості.
  5. З метою своєчасного інформування першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету зобов’язати структурні підрозділи Сумської міської ради (за винятком управління майна комунальної власності) щомісяця до 10 числа місяця, наступного за звітним включно інформувати фінансове управління про вжиті заходи щодо забезпечення виконання плану по надходженню податків, зборів, обов’язкових платежів, які зараховуються до доходної частини міського бюджету відповідно до закріплення.
  6. Управлінню майна комунальної власності (Щербак В.І.) щомісяця до 18 числа місяця, наступного за звітним, інформувати фінансове управління про стан виконання планів по надходженню податків і зборів, обов’язкових платежів, що зараховуються до доходної частини міського бюджету, відповідно до закріплення та обсяги заборгованості до міського бюджету по платі за оренду комунального майна.
  7. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) щомісяця до 20 числа місяця, наступного за звітним інформувати першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету про хід виконання розпорядження.
  8. Розпорядження міського голови від 27.05.2010 р. № 425 – Р «Про заходи щодо виконання доходної частини міського бюджету в 2010 році» вважати таким, що втратило чинність.
  9. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Войтенка М. Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додаток [213.65 Kb] (cкачувань: 330) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав