89-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 89-Р від 04.02.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "04" лютого 2011 р № 89-Р-Р

Про організацію роботи щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

З метою удосконалення роботи щодо здійснення структурними підрозділами міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Довести до відома керівників структурних підрозділів міської ради аналітичну довідку за результатами надання інформацій про здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади за 2010 рік (додається).
  2. Керівникам структурних підрозділів міської ради: 2.1. Взяти під особистий контроль питання здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади, проаналізувати недоліки викладені у аналітичній довідці та вжити заходів щодо їх недопущення при наданні звіту за І півріччя 2011 року. 2.2. Проаналізувати положення про структурні підрозділи та привести їх у відповідність до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.
  3. Відділу організаційно-кадрової роботи організувати надання методичної допомоги структурним підрозділам міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, загальний – на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 17-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав