88-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 88-Р від 04.02.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "04" лютого 2011 р № 88-Р-Р

Про затвердження форми маршрутного листа службових поїздок і порядку його заповнення

Відповідно до Закону України « Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16 липня 1999 року № 996-ХІV та забезпечення контролю службових поїздок в межах м. Суми на громадському транспорті, доцільного використання бюджетних коштів, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» :

 

  1. Затвердити щомісячну форму « Маршрутного листа службових поїздок » .(Додаток № 1).
  2. Працівникам , які здійснюють службові поїздки, щомісячно подавати до відділу бухгалтерського обліку та звітності маршрутний лист із заповненими даними про мету поїздки і підписом керівника підрозділу, що підтверджує доцільність поїздки .
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності ( Костенко О.А.) : 3.1 здійснювати контроль за правильним та своєчасним заповненням маршрутного листа ; 3.2 проводити розрахунки з працівниками , відповідно до наданих документів.
  4. Відповідно до посадових інструкцій роз”їздний характер роботи виконують спеціалісти : - відділу контролю за використанням землі та врегулювання земельних спорів управління земельних ресурсів; - відділу захисту прав споживачів та контролю за роботою ринків управління підприємництва , торгівлі , побуту та захисту прав споживачів; - архівного відділу.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Зразок маршрутного листа [55.11 Kb] (cкачувань: 2846) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав