81-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 81-Р від 01.02.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" лютого 2011 р № 81-Р-Р

Про проведення перевірки використання майна за призначенням, наданого в тимчасове користування Сумському МУ УМВС України в Сумській області, відділу ДАІ з обслуговування м. Суми та АТІ УДАІ УМВС України в Сумській області, військовій частині 3051 ВВ МВС України та Сумському об’єднаному міському військовому комісаріату

З метою вивчення доцільності та ефективності використання майна за призначенням, наданого в тимчасове користування Сумському МУ УМВС України в Сумській області, відділу ДАІ з обслуговування м. Суми та АТІ УДАІ УМВС України в Сумській області, військовій частині 3051 ВВ МВС України та Сумському об’єднаному міському військовому комісаріату”, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Провести перевірку використання майна за призначенням, наданого в тимчасове користування Сумському МУ УМВС України в Сумській області, відділу ДАІ з обслуговування м. Суми та АТІ УДАІ УМВС України в Сумській області, військовій частині 3051 ВВ МВС України та Сумському об’єднаному міському військовому комісаріату, що знаходиться на бухгалтерському обліку виконавчого комітету Сумської міської ради.
  2. Для проведення перевірки створити комісію та затвердити її персональний склад згідно з додатком 1.
  3. Встановити, що комісія проводить перевірку згідно з графіком (додаток 2) і оформляє актом перевірки до 28 лютого 2011 року.
  4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.), управлінню майна комунальної власності (Щербак В.І.) надати комісії перелік майна, договори оренди, наданого в тимчасове користування Сумському МУ УМВС України в Сумській області, відділу ДАІ з обслуговування м. Суми та АТІ УДАІ УМВС України в Сумській області, військовій частині 3051 ВВ МВС України та Сумському об’єднаному міському військовому комісаріату.
  5. Господарському відділу (Коцур М.В.) забезпечити комісію автотранспортним засобом на час її роботи.
  6. Організацію виконання даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 8-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав