79-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 79-Р від 01.02.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" лютого 2011 р № 79-Р-Р

Про комісію з питань надання матеріальної допомоги громадянам міста, які опинилися в складних життєвих обставинах

З метою ефективного вирішення проблем громадян міста, які опинилися в складних життєвих обставинах, відповідно до Порядку організації надання матеріальної допомоги окремим громадянам, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 11.01.2011 № 2, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Утворити комісію з питань надання матеріальної допомоги громадянам міста, які опинилися в складних життєвих обставинах та затвердити її склад (додаток № 1).
  2. Затвердити Положення про комісію з питань надання матеріальної допомоги громадянам міста, які опинилися в складних життєвих обставинах (додаток № 2).
  3. Установити, що у разі персональних змін секретаря та членів комісії або їх відсутності у зв'язку з відпусткою, хворобою чи з інших причин, особи, які виконують їх обов’язки входять до її складу за посадами.
  4. Розпорядження міського голови від 23.05.2006 № 378 – Р «Про комісію з питань надання матеріальної допомоги громадянам міста» вважати таким, що втратило чинність.
  5. Організацію виконання цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 8-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав