67-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 67-Р від 31.01.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "31" січня 2011 р № 67-Р-Р

Про преміювання керівників управління освіти і науки у січні 2011 року

На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 „ Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів” (зі змінами та доповненнями), відповідно до Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівників апарату управління освіти і науки Сумської міської ради на 2010 рік, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Виплатити премію у січні 2011 року у межах фонду преміювання та економії фонду заробітної плати керівним працівникам управління освіти і науки:

   

  № з/п ПІБ Посада Розмір премії у відсотках до середньо-місячної заробітної плати Примітка
  1. Данильченко 
  Антоніна Миколаївна
  Начальник управління освіти і науки 40 Забезпечення належного функціонування закладів освіти, розроблення Концепції розвитку освіти м. Суми до 2020 року.
  2. Ріпа
  Любов Василівна
  Заступник начальника управління освіти і науки 40  Проведення процедури закупівлі в одного учасника послуги з постачання водяної пари і гарячої води. Контроль за складанням тимчасових кошторисів на І квартал 2011 року. Контроль за складанням бухгалтерської звітності самостійними бухгалтеріями та зведеної фінансової звітності по галузі «Освіта». Контроль за складанням проектів кошторисів по закладах освіти на 2011 рік.
 2.  

 3. Видатки, пов’язані з установленою цим розпорядженням премією зазначеним працівникам, здійснити при наявності коштів на їх виплату.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 7-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав