48-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 48-Р від 27.01.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "27" січня 2011 р № 48-Р-Р

Про проведення профілактичних рейдів «Підліток», «Діти вулиці», «Комп’ютерний клуб»

На виконання рішення Сумської міської ради від 22.12.10 № 95 – МР « Про міську Програму соціально-правової підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах на 2011-2013 роки», з метою запобігання негативним проявам серед дітей, у тому числі пияцтву, наркоманії, дитячій бездоглядності та безпритульності, забезпечення виявлення дітей, які жебракують, вчиняють правопорушення або стали жертвами злочинної діяльності, з метою перевірки дотримання закладами торгівлі правил продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Службі у справах дітей (Феркалюк В.В.), управлінню освіти і науки (Данильченко А.М.), управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Стрижова А.В.) організувати та провести з 29 січня 2011 року по 04 квітня 2011 року спільні профілактичні рейди «Підліток», «Діти вулиці», «Комп’ютерний клуб»
  2. Сумському міському управлінню УМВС України в Сумській області (Пахомов В.В.) забезпечити участь співробітників міліції у проведенні рейдів.
  3. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 7-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав